Vakuuminis aukštos temperatūros produktų pakavimas

2015-11-03 12:16

„HIGH TEMP“ yra nauja Henkelman vakuuminių mašinų opcija, pritaikyta Lynx serijos modeliams. Ši opcija padeda supakuoti karštus maisto produktus, kurių temperatūra gali būti 65°C ir aukštesnė. Šia sistema naudotis labai patogu ir lengva. Tereikia ją tik nustatyti valdymo panelėje. (Ši programa veikia tik su patobulinta LCD valdymo panele).
high_temp_lr_accessoireThumb
Privalumai Jūsų virtuvei:

– Aukštesnė kokybė. Sudedamosios produkto medžiagos geriau susimaišo kol yra karštos. Profesionali „Aukštos temperatūros“ programa užtikrina, kad sriubos ir padažai išlaiko savo idealias homogenines struktūras.
– Aukštesnis higienos lygis. Hermetiškai užlydyta pakuotė užtikrina mažesnę užterštumo rizikos tikimybę, kol produktas vėsta.
– Efektyvesnis procesas. Pagreitinkite savo supakuotų produktų atvėsinimą. Galimybė supakuoti produkciją mažesnėmis porcijomis, padeda dvigubai pagreitinti Jūsų darbą.
– Didesnės kontrolės galimybės. Patogesnės darbo sąlygos. Išlaikomas higienos lygis. Darbo našumas.

Kaip tai veikia?

Uždarius kameros dangtį, prasideda oro ištraukimas iš kameros. Užlydymo juostos uždaro maišelį jo neužlydydamos. Pirmoje fazėje užfiksuojamas virimo taškas ir pradedama iš lėto leisti orą į kamerą. Antroje fazėje maišelis praveriamas ir reguliarus vakuumavimo ciklas vėl pradedamas. Šis procesas vyksta kempinės suspaudimo / atleidimo principu, iki kol oras maksimaliai pašalinamas iš maišelio. Pabaigoje vakuumavimo ciklas yra baigiamas ir užlydymo juosta užsidaro bei užlydo maišelį. Oras sugrąžinamas atgal į kamerą, kol atmosfera susilygina su išorine.

Kokybė virtuvės šefams

Henkelman „Aukštos temperatūros“ opcija yra tinkamas visiems profesionaliems virtuvės šefams, kurie siekia pastovaus virtuvės procesų optimizavimo. Kokybė yra raktinis žodis bet kuriam virtuvės šefui – nuo pačių garsiausių pavardžių iki paprastų restoranų, viešbučio, valgyklos ar mažos kavinės šefų. „Aukštos temperatūros“ opcija gali būti naudojama įvairių tipų produktams, bet ji ypatingai tinka naudoti su skystais bei drėgnais produktais.

Informacija

HENKELMAN vakuuminių pakavimo mašinų „Aukštos temperatūros“ opcija yra ištirta pasitelkiant Wageningen UR Food & Biobased mokslinių tyrimų paslaugomis. Jeigu norite daugiau informacijos apie šį Henkelman pakavimo įrengimų papildomą priedą – susisiekite saulius@rotoma.com arba tel. +370 698 56078 | +370 666 00 111.