Automatinė svėrimo – etiketavimo sistema VENUS

TipasAutomatinė svėrimo – etiketavimo sistema
Darbinis našumasiki 70 vnt./min.
Maks. pakuotės išmatavimai320x440x250 (h) mm
Svėrimo diapazonas6kg / 12 kg
KorpusasNerūdijantis plienas AISI 304
Matmenys1900x1000x1500 mm
SvorisApie 400 kg

Automatinė svėrimo – etiketavimo sistema “VENUS” yra kompaktiškas bet kartu ir našus sprendimas iš anksto supakuotų produktų ženklinimui.
 
Sistema puikiai tinka tiek dirbant su kintamo svorio pakuotėmis, tiek užtikrinant tinkamas reikšmes fiksuoto svorio produkcijai.

 
“VENUS” automatinė svėrimo – etiketavimo sistema pritaikyta spausdinti ant etikečių įvairių tipų barkodus, ingredientus, vartojimo instrukcijas, atsekamumą bei svorį, kainą ar kitą reikalingą informaciją.

 
Šis modelis yra puikus sprendimas tiems, kam reikalinga lengvai valdoma ir reguliuojama sistema su dideliu atminties kiekiu, kuri gali būti paprastai pritaikoma prie skirtingų produkcijos poreikių.

 
Automatiniai “VENUS” modeliai yra paruošti su greitai veikiančiais procesoriais, dideliu LCD spalvotu ekranu, etikečių aplikatoriumi, pilna raidine – skaitine klaviatūra bei įvairiais programuojamų funkcijų klavišais.
 
Sistemą galima lengvai sujungti per Ethernet jungtį su įmonės kompiuteriais, kurių pagalba galima patogiai ir greitai kurti, redaguoti bei keisti etiketes.

Pagal skirtingus kliento poreikius galime paruošti “Venus” sistemas tiek anoduoto aliuminio korpusu, naudoti kaip svorio kontrolės sistemą (Checkweigher), pritaikyti skirtingiems produkcijos poreikiams bei etikečių klijavimu tiek iš viršaus, tiek iš apačios.

 
Detalesnė informacija anglų kalba ČIA