FP ROTOBASIC VG

TipasPusautomatė pakavimo įranga
Našumasiki 400 ciklų/h
Matmenys1300 x 900 x 700 mm
Svoris~ 90  kg
Galia/Maitinimas2kW -220V – 1- 50Hz
Oro poreikis4 l/ciklui (6 bar)
Maks. indelio matmenys320x260x80 mm

ROTOBASIC modelis yra termoužlydymo įrenginys galintis naudoti įvairiausių rūšių jau išformuotus indelius (pagamintus iš PP, PET, PS, aliuminio ir pan.) suderintus su tinkama uždengimo medžiaga, kuri tiekiama iš ritinėlių. Tai suteikia gerą pakuotės kokybę, analogišką automatinėm mašinom.

Su dviem termoreguliatoriais, vakuumo/dujų sistema, 21m3  Busch firmos pompa.

 

Trumpas aprašymas

ROTOBASIC turi įrengtą rankinį rotorinį staliuką, su dviem darbo vietomis. Tai leidžia atlikti indelių įdėjimo/išėmimo operaciją tuo metu, kai kitoje pusėje atliekamos užlydymo/iškirtimo operacijos (ir vakuumo/dujų). Dėl to laikas, būtinas atlikti darbo ciklui, ženkliai sumažėja.

Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio ir dėl to tinkamas dirbti drėgnoje aplinkoje (apsaugos klasė IP45).

Mašinos funkcijos ir temperatūra nustatoma elektroniniu būdu: visos funkcijos kontroliuojamos paprastame kontrolės panelyje. Užlydymo/kirtimo forma aktyvuojama pneumatiškai, tuo tarpu plėveles nuvyniojimas ir jos atliekų suvyniojimas vyksta mechaniniu principu.

 

Priklausomai nuo indelio matmenų įmanoma pagaminti formas, galinčias užlydyti du indelius per ciklą, taigi našumas padidės du kartus.