Fill Seal 5000

TipasUžpildymo – užlydymo
Našumas33 ciklai/min 
Matmenys1690 x 1370 x 1970 mm
Svoris600kg
Galia/Maitinimas1kw -380V – 50Hz
Indelio matmenysd95 mm (2 per ciklą) (h) mm
Užpildymo tūris50-500cc
Suspaustas oras6 atmosferos  

ILPRA Fill Seal 5000 yra užpildymo/užlydimo įrengimas su rotoriniu stalu, sukurtas specialiai tam, kad patenkintų rinkos poreikį automatiniams įrenginiams, galintiems užpildyti ir uždaryti skystus bei tirštus produktus. Įrengimas skirtas pakuoti vidutiniams bei dideliems produkcijos kiekiams.
 
Dėl šios priežasties, įdiegti sprendimai apima įrenginio patrauklią kainą, neignoruojant tradicinių ILPRA kokybės ir patikimumo koncepcijų.
 
Įrengimas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio. Visos pagrindinės pavaros yra mechaninės, tokiu būdu garantuojamas didelis tikslumas pakavimo proceso metu ir nepaprastas lengvumas naudojant ir prižiūrint įrengimą.
 
Šis modelis maksimaliai gali atlikti iki 40 ciklų per minutę, priklausomai nuo produkcijos tipo. Žinoma, kad našumas gali kisti, dėl  produktų savybių  ir pageidaujamo pripildymo tūrio. FS 5000 modelis yra standartiškai ruošiamas su 8 vietų rotoriniu stalu, taip pat gali būti dviejų versijų: standartinė versija gali dirbti su išformuotais dangteliais; antroji versija dirba su plėvele iš rulono. Pastaruoju atveju mašina gali būti aprūpinta Printed Top Web sistema, kuri teisingai centruoja plėvelę su spauda ant indelio.