Formpack EASYFORM

TipasTermoformeris
Maksimali išeiga10 – 13 ciklų/min
Matmenys3000 (Max. 4000) x 1440 x 1600 mm
Formavimo plėvelėMinkšta
Įtampa440V -50Hz -3PNE
Maksimali išeiga N10 – 13 ciklų/min
Maks. žingsnis300mm
Maks. formavimo gylis100mm
Suspaustas oras6 atmosferos
Užkrovimo zonos ilgis500-1000mm
Formavimo plėvelės plotisMaks. 420mm
Formavimo plėvelės rul øMaks. dia 350mm
Viršutinės plėvelės rul øMaks. dia 250mm

Ilpra vakuumatorius termoformeris rotoma fasavimo iranga

Pakavimo iranga rotoma termoformeris easyform

Pakavimo irengimai rotoma pakaviams termoformingas vakuumavimas

 

 

 

2018 metais ILPRA pristato naujo dizaino EASYFORM modelį, kuris vienintelis iš ILPRA gaminamų termoformerių bus pilnai pneumatinio veikimo ir nesukomplektuotas su ILPRA E-MEC technologija. Šis sprendimas leidžia EASYFORM modelį pasiūlyti klientams, kurie nėra numatę skirti didelio biudžeto pakavimo įrengimui įsigyti.
ILPRA EASYFORM yra labai kompaktiška, prie esamos gamybos linijos integruojama termoformavimo mašina. Pakavimo įrengimas yra su atnaujintu formavimo ir užlydymo formų dizainu, taip pat yra praplėstas galimas formavimo plėvelės plotis iki 420 mm, kas leidžia pasiekti dar didesnį našumą.

 

Universalumas: Įrenginys gali formuoti indelius tiek iš minkštos, tiek iš kietos plėvelių. Galima paruošti dviejų tipų: Easyform N – tik indelių užlydymo modifikacija bei Easyform VG – dirbti su modifikuota atmosfera pakuotėje.

 

Draugiškas vartotojui: Įrengimas tinka darbui su įvairia produkcija. Dėka lengvo formų pakeitimo, įrengimas puikiai tinka klientams, neturintiems didelės pakavimo patirties.

 

Standartinė konfigūracija: Galima pasirinkti didelę įvairovę standartinių formų kombinacijų, esančių gamykloje, taip sutaupant gamybos bei pristatymo laiką. Taip pat ir išlaidų dydį.

 

Higiena: Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio, IP 65 apsauginė klasė. Gali būti plaunamas ir laikomas itin drėgnoje bei agresyvioje darbo aplinkoje.

 

Ruošiama pagal individualų užsakymą: Galimas didelis pasirinkimas papildomų priedų, įrenginį padaro tinkamą įvairiausių klientų poreikiams pildyti.