Formpack Overskin

TipasTermoformeris
Maksimali išeiga14 ciklų/min 
Matmenys3000 (Max.  5600) x 1130 x 1880 mm
Formavimo plėvelėMinkšta ir kieta
Įtampa440V -50Hz -3PNE
Maksimali išeiga N14 ciklų/min
Maks. žingsnis300mm
Maks. formavimo gylis100mm
Suspaustas oras6 atmosferos  
Užkrovimo zonos ilgis500-1500mm 
Formavimo plėvelės plotisMaks. 460mm  
Formavimo plėvelės rul øMaks. dia 400mm  
Viršutinės plėvelės rul øMaks. dia 300mm  

Formpack Overskin modelis yra automatinė, inovatyvaus dizaino,  termoformavimo mašina, pagaminta iš AISI 304 nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio ir atitinka IP 65 apsaugos klasę. Formpack Overskin yra tinkamas vidutinio našumo gamybai. Šis modelis dėl didelio universalumo, gali buti naudojamas maisto, industrinėje bei medicinos sferoje.

 

Ką reiškia „Overskin“?

 

Naudojant specialią užlydymo plėvelę su „Overskin“ pakavimo sistema, plėvelė taip lygiai aptempiama aplink pakuojamą produktą, jog ji tampa sunkiai įžiūrima, o produktas išlaiko savo natūralią išvaizdą.

 

Užlydymo plėvelė gali apsitempti aplink produkto formą be jokių produkto pažeidimų, net jeigu indelio turinys yra iškilęs aukščiau nei indelio kraštų aukštis.

 

Rezultatas, suteikiantis kitokį pakuotės vaizdą. Produkto šviežumas išlieka gerokai ilgiau, nes naudojamos aukšto barjero medžiagos kartu su pasiektu dideliu vakuumo lygiu.

 

Susiklijuodamos viršutinė su apatine plėvele, apglėbia visą indelio paviršių: Dėl to yra sustabdomas skysčių  ( Kraujo, vandens, kt.) ištekėjimas aplink produktą.

 

Puikiai tinka: Šviežiai mėsai, vištienai, žuviai, jūros gėrybėms, paruoštiems produktams(Ready meal), sūriui, kulinariniams produktams.