FP BASIC VG

TipasPusautomatė pakavimo įranga
Našumasapie 300-400 ciklų/val
Matmenys900 x 950 (1050) x 600 mm
Maks. indelio matmenys320 x 260 x 100 mm
Svoris100 – 120 kg
Galia/Maitinimas1 kW -220V -50Hz
Suspaustas oras4 Nlt / ciklui – 6 bar

FP BASIC modelis yra pusiau automatinė termoužlydymo mašina skirta užlydyti iš įvairių medžiagų išformuotus indelius (PP, PET, PS, Aliuminio, dvigubo kartono ir t.t.) su tam skirtomis užlydymo plėvelėmis (susuktomis į rulonus), padaro itin kokybišką pakuotę.
 
Įrenginys yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio ir yra pritaikytas dirbti drėgnoje aplinkoje. (Apsauginė klasė IP 65).
 
Elektroninis termoreguliavimas; Visos funkcijos yra reguliuojamos su paprastos valdymo panelės pagalba. Užlydymo / iškirtimo forma veikia elektro mechaninio veikimo principu, kuomet užlydymo plėvelė yra mechaniškai užtempiama ties užlydomu indeliu ir susukami iškirptos plėvelės likučiai.
 
Vacuum/ Gas versijoje yra integruotas Busch 21m3 vakuuminis siurblys. Elektroninis valdymas leidžia su dideliu tikslumu kontroliuoti vakuumo lygį bei dujų kompensavimą.
Priklausomai nuo užlydomo indelio dydžio, yra galimybė pagaminti formas, kuriose bus galima užlydyti du indelius per ciklą, taip pasiekiant dvigubai didesnę išeigą.