FP ENERGY VG

TipasPusautomatė pakavimo įranga
Našumasiki 240 ciklų/h
Matmenys1020 x 656 x 1037 mm
Svoris~ 120 kg
Galia/Maitinimas3 Kw – 230V – 50/60Hz
Oro poreikis7 Nl/ciklui (6 bar)
Maks. indelio matmenys395 x 265 x h 135 mm

FP ENERGY VG modelis yra pusiau automatinė termoužlydymo mašina skirta užlydyti iš įvairių medžiagų išformuotus indelius (PP, PET, PS, Aliuminio, dvigubo kartono ir t.t.) su tam skirtomis užlydymo plėvelėmis (susuktomis į rulonus), padaro itin kokybišką pakuotę.
Įrengimas paruoštas su pakankamai didele užlydymo zona 395 x 265 x 135 (aukštis), tad yra puikus sprendimas naudojant dvivietes užlydymo formas su standartiniais indeliais kaip M4 (265 x 165 mm) arba indeliais su 227 x 178 mm išmatavimais.
Esant poreikiui ir techninėms galimybėms, įrengimą galima paruošti su triviete arba keturviete indelių užlydymo formomis.

 
Įrenginys yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio ir yra pritaikytas dirbti drėgnoje aplinkoje. Apsauginė klasė IP 65.
 
Elektroninis termoreguliavimas; Visos funkcijos yra reguliuojamos su paprastos lietimui jautrios valdymo panelės pagalba. Užlydymo / iškirtimo forma veikia suspausto oro pagalba, kuomet užlydymo plėvelė yra mechaniškai užtempiama ties užlydomu indeliu ir susukami iškirptos plėvelės likučiai.
 
Vacuum/ Gas versijoje yra integruotas Busch 21m3 vakuuminis siurblys. Elektroninis valdymas leidžia su dideliu tikslumu kontroliuoti vakuumo lygį bei dujų kompensavimą.
 
Įrengimas taip pat gali turėti spausdintos plėvelės centravimo priedą (Foto akį), būti paruoštas su apsaugomis nuo skysčių bei deguonies, sumontuotas su datos bei serijos numerio spausdintuvu.