ILPRA F660

TipasTermoformeris
Maksimali išeiga N10 – 12 ciklų/min
Matmenys3275 (Max. 6000) x 1050 x 1940 mm
Formavimo plėvelėMinkšta ir kieta
Įtampa400V -50Hz -3PNE
Maksimali išeiga VG10 ciklų/min
Maks. žingsnis320 mm (Didesnis pagal poreikį)
Maks. formavimo gylis120 mm
Suspaustas oras6 atmosferos
Užkrovimo zonos ilgis300-1500mm
Formavimo plėvelės plotisMaks. 660mm
Formavimo plėvelės rul øMaks. dia 400mm
Viršutinės plėvelės rul øMaks. dia 250mm

ILPRA F660 E-MEC modelis yra labai kompaktiška, prie esamos gamybos linijos integruojama termoformavimo mašina. E-MEC technologija remiasi tuo, jog dauguma mašinos funkcijų yra valdoma servo variklių pagalba, ko pasekoje gauname didesnį įrenginio našumą, galimybę išformuoti gilesnius indelius bei pasiekti precizišką pakuočių kokybę.

Nuo 3 metrų (iki 5 metrų) ilgio gaminamas įrengimas yra pagamintas pagal naujausias technologijas siekiant patenkinti įvairius vartotojų poreikius maisto, industrinėje ir medicinos pramonėje.

Tai yra puikus sprendimas norint pakuoti išskirtinai didelius produktus kaip kad lašišos file, pakuoti didelius šviežios mėsos ar kitos produkcijos gabalus.

 

Universalumas: Įrenginys gali formuoti indelius tiek iš minkštos, tiek iš kietos plėvelių. Galima paruošti dviejų tipų: F660 N – tik indelių užlydymo modifikacija bei F660 VG – dirbti su modifikuota atmosfera pakuotėje.

 

Draugiškas vartotojui: Įrengimas tinka darbui su įvairia produkcija. Dėka lengvo formų pakeitimo, įrengimas puikiai tinka klientams, neturintiems didelės pakavimo patirties.

 

Standartinė konfigūracija: Galima pasirinkti didelę įvairovę standartinių formų kombinacijų, esančių gamykloje, taip sutaupant gamybos bei pristatymo laiką. Taip pat ir išlaidų dydį.

 

Higiena: Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio, IP 65 apsauginė klasė. Gali būti plaunamas ir laikomas itin drėgnoje bei agresyvioje darbo aplinkoje.

 

Ruošiama pagal individualų užsakymą: Galimas didelis pasirinkimas papildomų priedų, įrenginį padaro tinkamą įvairiausių klientų poreikiams pildyti – kaip kad spausdinimo sistema, sujungimas su dozavimo sistemomis, etiketavimo sistemomis ir t.t. (Pagal poreikį).