ILPRA FP 1460

TipasAutomatinės pakavimo mašinos
Matmenys3583 x 780 x 1710 mm
Galia/Maitinimas N5Kw-400V-50Hz-3P(be vakuumo/dujų)
Galia/Maitinimas V/G8-10Kw-400V-50Hz-3P(su vakuumu/dujom)
Našumas Niki 18 ciklų/min (be vakuumo/dujų)
Našumas V/Giki 12 ciklų/min (su vakuumu/dujom)
Maks. indelio matmenys600mm x 265mm x 120mm(h)vienvietei formai
Suspaustas oras70NL /ciklui – 6 atmosferos

Kaip dalį toliau sėkmingai vystomos „Foodpack”  įrenginių serijos, „ILPRA” įrenginių gamintojai didžiuodamiesi pristato naują modelį — FP 1460. Tai linijinis indelių užlydymo įrenginys paruoštas pagal naujausias technologijas su įdiegtomis moderniomis funkcijomis, užtikrinant kuo patogesnį ir užtikrintą įrenginio naudojimą.

 

Naujausios technologijos: Mašinos veikimas įtakojamas bešepetėlinių motorų, kurie sumažina energijos suvartojimą, padidina produktyvumą ir minimizuoja priežiūrai skirtą laiką. Įrenginys taip pat yra paruoštas su spalvota, liečiamojo ekrano valdymo panele, kurią labai lengva suprasti ir naudoti.

 

 

Higiena ir priežiūra: FP 1460 yra pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio, taigi gali būti naudojamas drėgnoje aplinkoje (IP 65 apsauginė klasė). Visi darbiniai paviršiai, apsauginės durys bei elektros spintelė yra patalpinti įrenginio viršuje, išvengiant vandens ar kitų skysčių kaupimosi. Siekiant palengvinti eksploatavimą ir įrenginio priekinių bei galinių durų valymą, buvo paruošti kaip įmanoma lengvesni priėjimai prie visų įrengimo zonų.

 

 

Pritaikymas: Galima pasiūlyti įvairų papildomų priedų pasirinkimą, kurie kuo puikiausiai išpildys klientų lūkesčius.