ILPRA FP 1485

TipasAutomatinis įrenginys
Matmenys4331 x 861 x 1715 mm
Galia/Maitinimas N8kw – 400V – 3- 50Hz (be vakuumo/dujų)
Galia/Maitinimas V/G12kw – 400V – 3 – 50Hz (su vakuumu/dujom)
Našumas Niki 20 ciklų/min (be vakuumo/dujų)
Našumas V/Giki 16 ciklų/min (su vakuumu/dujom)
Maks. indelio matmenys850 x 265 x 120 (h) mm vienos vietos formai
Suspaustas oras70NL /ciklui – 6 atmosferos

Aukšta kokybė ir vietos taupymas:
Nauja indelių užlydymo zona (Iki 850 mm) yra pajėgi patenkinti didelius produkcijos pakavimo poreikius. Dėka „ILPRA“ siekiamo kompaktiškumo, neilgą įndelių padavimo konvejerį labai patogu instaliuoti bei integruoti su buvusia prieš tai kliento produkcijos linija.

 

Naujausios technologijos:
Mašinos veikimas yra paremtas bešepetėlinių variklių veikimo principu, kuris užtikrina mažesnį energijos suvartojimą, aukštą produktyvumą bei minimalius priežiūros kaštus. Įrenginys taip pat yra pagamintas su spalvota, lietimui jautria valdymo panele, kuria yra labai patogu naudotis.

 

Higiena ir priežiūra:
FP 1485 yra pagamintas iš AISI 316 nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio, IP 65 apsauginė klasė, todėl įrenginiai puikiai pritaikyti dirbti drėgnoje aplinkoje.

Visi darbiniai paviršiai, apsauginės durys, elektros spintelė yra išdėstyti ant įrenginio viršaus, kad būtų išvengiama vandens ar kitų skysčių stagnacijos. Siekiant palengvinti eksploatavimo ir plovimo procesus, įrenginys pagamintas taip, kad būtų lengvesnė tiesioginė prieiga prie visų įrenginio zonų.