ILPRA M7

TipasAutomatinis įrengimas
Matmenys2600 x 1350 x 1900 mm
Galia/Maitinimas6/8kw -400V – 50/60Hz – 3P+N+GND
Našumas V/Giki 10 – 12 ciklų/min (su vakuumu/dujom)
Maks. indelio matmenys670 x 420 x 120 (h) mm
Suspaustas oras6litrai /ciklui – 6 atmosferos

ILPRA M7 yra pilnai automatinis, dideliems pakavimo kiekiams skirtas įrengimas. Mašina skirta dviejų tipų pakavimo būdams: N – tik užlydymui ir V/G – su vakuumo / dujų įpūtimo funkcija.
 
Aukštos technologijos:
 
Pakavimo įrengimas yra paruoštas su ILPRA E-MEC technologija, paremta elektro – mechaninio darbinių zonų judėjimo principu, kas sąlygoja mažesnį energijos suvartojimą bei mažesnį priežiūros poreikį. M7 yra pagamintas prijungimui prie esamos kliento produkcijos linijos. Indelių užlydymo formos yra itin lengvai ir greitai keičiamos.
 
Nauja plėvelės išvyniojimo sistema užtikrina preicizišką rezultatą dirbant tiek su skaidria, tiek su dažyta plėvele.
Besisukinėjanti lietimui jautri valdymo panelė yra patogi naudotis su galimybe išsaugoti daug skirtingų programų.
 
Higiena ir patogus priėjimas:
 
IP 66 apsauginė klasė ir totaliai iš nerūdijančio plieno pagamintas įrengimas, idealiai tinka darbui agresyvioje aplinkoje – pieno produktai, produktai su sūrymu ir t.t.
 
Labai patogus priėjimas ties užlydymo zona pakeliant į viršų priekyje ir gale esančias apsaugas. Darbinės zonos pagrindas yra paruoštas išvengiant skysčių kaupimosi. Visi konvejerių diržai yra lengvai nuimami ir valomi. Visas įrengimas yra pritaikytas patogiam ir greitam valymui.
 
Universalumas ir pritaikymas:
 
Siekiant pritaikyti ILPRA M7 kuo platesniam ratui klientų, įrengimas gali būti paruoštas su skirtingų tipų konvejeriais – nuolatinio padavimo, vienos ar dviejų linijų transporteriais ar su “Walking – beam” sistema.
 
Pagal kliento poreikius pritaikysime optimalų sprendimą!