Kamerinės ar Bekamerinės vakuuminio pakavimo mašinos?

2015-09-15 10:24

Kamerines vakuumines masinos henkelman pries bekamerines vakuumines masinas

Labai dažnai iškylantis klausimas, kas geriau – kamerinės ar bekamerinės vakuuminės pakavimo mašinos?

Per ilgesnį nei 10 metų bendradarbiavimo su “Henkelman” kamerinių mašinų gamintoju laikotarpį, sukaupėme nemažai palyginimų, kodėl virtuvėje vis dėlto yra geriau naudoti kamerinę vakuuminę mašiną:

Su kamerine vakuumine mašina galite pasiekti iki 0,05% likutinį deguonies kiekį pakuotėje, kas Jums pagelbės išlaikyti savo produktus šviežius ilgiau. Bekamerinė mašina tokio aukšto vakuumo lygio pasiekti negali, ko pasekoje likęs deguonis pakuotėje sekmingai leidžia daugintis aerobinėms bakterijoms.

Su kamerine vakuumine mašina galite drąsiai pakuoti padažus, sriubas, dulkingus produktus ir t.t., nes oras yra traukiamas iš uždarytos kameros aplinkos. Bekamerinė vakuuminė mašina orą traukia tiesiai iš maišelio, ko pasekoje gali pritraukti į savo vidų skysčių, dulkingų produktų detalių ir kt.

Kadangi visoms vakuuminėms mašinoms skysčiai / drėgmė daro didelę žalą, mūsų visos turimos Henkelman vakuuminės mašinos turi integruotus savaiminio išsivalymo nuo drėgmės priedus. Bekamerinės mašinos tiesiai į save traukia visą drėgmę, kas įtakoja ankstyvesnį vakuuminio siurblio gedimą.

Kamerinės vakuuminės mašinos gali būti naudojamos bet kokiems maišeliams pakuoti – lygiais paviršiais, grublėtais paviršiais, metalizuotiems maišeliams ir t.t., kai tuo tarpu bekamerinės mašinos gali dirbti tik su grublėtais maišeliais.

Visi turintys savyje skysčių produktai, vakuumavimo proceso metu tarp 80 – 95 % pasiekto vakuumo lygio pradeda “virti” ir vakuuminis siurblys traukia iš produkto drėgmę. Tokiu atveju produktas netenka skysčių ir tai turi įtakos tiek produkto išvaizdai, tiek tinkamumo vartoti trukmei.
Mūsų įmonės turimos Henkelman vakuuminės kamerinės mašinos gali būti paruoštos su vandens garų jutiklio priedu, kur vakuumavimo procesas automatiškai stabdomas, kai davikliai tik pajunta sklindančius iš produkto garus. Kai tuo tarpu bekamerinė mašina siurbtų išskiriamus garus ir toliau be sustojimo.

Naudojant kamerinę vakuuminę mašiną per vakuumavimo procesą Jums tereiktų tik įdėti maišelį į pakavimo įrengimo kamerą ir visas vakuumavimo procesas (Oro ištraukimas, maišelio užlydymas) įvyktų automatiškai. Dirbant su bekamerine vakuumine mašina, Jums viso vakuumavimo proceso metu reikėtų laikyti maišelį ir dar kai kuriais atvejais turėtumėte rankiniu būdu užlydyti maišelį.

Mūsų turimos Henkelman vakuuminės mašinos yra gaminamos pilnai iš nerūdijančio plieno ir atitinka visus higieninius standartus, jose įmontuoti Vokiški “Busch” siurbliai, kurie yra ilgaamžiai ir mažai reikalaujantys priežiūros. Dėka kokybiškų sudedamųjų detalių, visoms mūsų Henkelman mašinoms suteikiama 3 metų gamintojo garantija. Kai tuo tarpu naudojant bekamerinę mašiną, įrengimo išorė būna padengta plastiku, pilna tarpų, kuriuose kaupiasi nešvarumai ir sudėtinga valyti. Standartiškai įdiegti pigiausi vakuuminiai siurbliai, nors tai yra pati svarbiausia šių pakavimo įrengimų dalis.

Naudojant kamerinę vakuuminę mašiną, galite reguliuoti vakuumavimo laiką, lygį bei be sustojimo supakuoti 40 , 100 ar daugiau maišelių ir įrengimas kaskart dirbs puikiai. Dirbant su bekamerine vakuumine mašina, Jums kas keletą pakavimo ciklų reikalinga padaryti pertraukas, kad įrengimas atvėstų. Laikas, kai kuriais atvejais, yra labai ribotas ir svarbu produktus supakuoti kaip įmanoma greičiau.

Naudojant kamerines vakuumines mašinas, supakuotus lygiašonius maišelius galima naudoti maisto gamybos “Sous – Vide” procese. Grublėti maišeliai “Sous – Vide” technologijai netinkami, nes virimo metu pakuotėje prarandamas vakuumas.
Kadanti bekamerinės mašinos gali dirbti tik su grublėtais maišeliais, jos, šiuo atveju, nėra pats geriausias sprendimas.

Savo turimoms Henkelman vakuuminėms mašinoms garantuojame itin spartų techninį aptarnavimą. Didelį detalių kiekį pastoviai laikome sandėlyje. Jeigu detalės nėra sandėlyje, iki 12 val. užsakę naują, ją kitą dieną jau pristatytume Jūsų patalpose.

Jeigu tik leidžia finansinės galimybės ir turite vietos savo virtuvėje – rekomenduojame rinktis kamerinę vakuuminę mašiną, nes tik tokiu atveju turėsite idealiai supakuotą produktą, puikų pagalbininką naudojant “Sous – vide” technologiją, galimybę pakuoti skysčius bei dulkius produktus, išvengti produkto skysčių netekimo.

Henkelman kameriniai vakuuminio pakavimo įrengimai bus patikimas, našus bei ilgaamžis partneris kiekvieno profesionalo virtuvėje.

Iškilus bet kokiems klausimams dėl vakuuminių mašinų – galite kreiptis į saulius@rotoma.com arba tel. +370 698 56078