Naudoti indelių užlydymo įrengimai pardavimui

2017-10-05 14:31

Pardavimui Lietuvoje turime du beveik nenaudotus pusiau automatinius indelių užlydymo įrenginius ILPRA:

1. ILPRA FP Basic VG PROGAS – Įrengimas yra pagamintas 2016 metais, bet su juo dirbta maks. 3 mėnesius. Kadangi nepasiteisino kliento projektas, įrengimas stovi sandėlyje nenaudojamas. Jo būklė yra nepriekaištinga.
Įrengimas sukomplektuotas su Gastro, 325x265mm dydžio indelių užlydymo forma. Įrengimas paruoštas dirbti tiek tik užlydant indelius, tiek dirbant su vakuumu / dujomis.
Dirbant su vakuumu / dujomis įrengimas gali pasiekti iki 3 – 4 ciklų / min. Našumą.
Čia konkretaus įrenginio video su esama forma.
Papildomas formas galima užsakyti be problemų.
Įrengimas priklauso klientui, kaina kolkas yra apie 10.500,00 – 11.000,00 EUR + PVM. Jeigu bus poreikis ,galėsime duoti tiesioginius kliento kontaktus ir galėsite bendrauti tiesiogiai.

2. ILPRA FP ENERGY VG PROGAS Įrengimas yra pagamintas 2017 mėn. Gegužės gale. Klientas nusprendė uždaryti savo filialą Lietuvoje ir nori parduoti šį visiškai naują ir nepilnai mėnesį dirbusį įrengimą. Pakavimo mašina paruošta su 190×144 standartine indelių užlydymo forma. Pačiama įrengime taip pat įdėta apsauga nuo deguonies, todėl idealus variantas pakuojant šviežią mėsą. Našumas dirbant su vakuumu / dujomis – 3 – 4 ciklai / min.
Konkretaus įrenginio video
Įrengimui papildomas formas taip pat galima užsakyti be problemų, šio modelio užlydymo plotas yra gana didelis, tad yra galimybė tam tikriems indeliams paruošti ir trijų ar keturių vietų formą.
Įrenginio preliminari kaina – 13.550 EUR + PVM . Tai taip pat yra mūsų kliento nuosavybė, todėl jeigu būtų poreikis bendrauti ne per mūsų įmonę – be problemų galėsime perduoti kliento kontaktus. Kalba rusų ir anglų kalbomis.

Abiejuose įrengimuose įdiegta speciali PROGAS dujų įpūtimo sistema, kurios pagalba galime sutaupyti iki 30% dujų ties kiekvienu pakavimo ciklu, o MAP rezultatą pasiekiame identišką ar geresnį kaip ir dirbant su standartine vakuumo / dujų sistema.
Įrengimus galima būtų pristatyti į vietą už gerų poros savaičių.
Visai įrangai tiekiame techninį aptarnavimą, atsargines detales, tad įrengimai be priežiūros tikrai neliktų.

Dėl įrangos galite kreiptis – saulius@rotoma.com