Plastikiniai indeliai uogoms

2020-04-20 08:45

Norime Jums pristatyti plastikinius rPET indelius uogoms, vaisiams ir grybams. Mūsų siūlomas pakavimo sprendimas atitinka standartinius dydžius, kuriuos naudoja uogų, vaisių, grybų gamintojai ir platintojai: 125 g, 250 g, 500 g,750 g ir 1000 g. Indeliai, kuriuos Jums siūlome, puikiai tinka rankiniam ir automatiniam pakavimui, taip pat minkštų uogų mėlynių, aviečių, braškių ir juodųjų serbentų pakavimui.

Funkcionalumas
Šis aukščiausios kokybės uogų, vaisių ir grybų pakavimo sprendimas, kurį mes Jums siūlome, yra labai funkcionalus ir ilgaamžis. Tvirtos ir standžios medžiagos, iš kurios pagamintas indelis, užtikrina efektyvesnį dangtelio uždarymą, bei padeda optimizuoti tiekimo grandinės procesus. Indelį galima transportuoti standartinėse dėžėse, skirtose biriems produktams. Siūlome įvairaus aukščio dangtelius, kurie leis pakuoti įvairaus dydžio uogas. Aukštos kokybės medžiagos suteikia indeliui ypatingą skaidrumą, kuris garantuoja puikią jūsų produktų išvaizdą.
Puiki apsauga
Mūsų siūlomi plastikiniai indeliai uogoms ir dangteliai suteikia geriausią apsaugą transportuojant, sandėliuojant, rodant ar parduodant prekę. Specialus dizainas, puikus produkto ventiliavimo sprendimas palengvina greitą aušinimą ir oro cirkuliaciją pakuotės viduje, kas padidina produkcijos galiojimo laiką.
Kokybė
Siekiant užtikrinti kuo aukštesnę gaminių kokybę buvo įdiegtas pasaulinis BRC gamybos standartas. Tai įrodo jog mūsų siūlomas pakavimo produktas atitinka aukščiausius kokybės ir saugos reikalavimus.
Ekologija
PET ir rPET medžiaga, iš kurios pakuotė gaminama, yra perdirbama gamykloje, kurioje yra užtikrinami efektyvus gamybos ir paskirstymo procesai, tai leidžia užtikrinti aukštą gaminių kokybę.

Indelis silauogiems
Indeliai uogos-grybai

Visada laukiame Jūsų klausimų ir pastebėjimų tel.+37061821761 arba el.p. pack@rotoma.com
Mūsų siūlomus indelius ir dangtelius skirtus pakuoti uogas, vaisius, grybus rasite ČIA