Fill Seal 2500

TipasUžpildymo/užlydymo
Našumas40 ciklų/min 
Matmenys2010 x 970 x 2011 mm
Svoris600kg
Galia/Maitinimas1,1kw -380V – 50Hz
Indelio matmenysd125x120 (h) mm
Užpildymo tūris50-500cc
Suspaustas oras600 ltr/min – 6 atmosferos  

ILPRA Fill Seal 2500 yra užpildymo/užlydimo įrengimas su rotoriniu stalu, sukurtas specialiai tam, kad patenkintų rinkos poreikį automatiniams įrenginiams, galintiems užpildyti ir uždaryti skystus bei tirštus produktus. Įrengimas skirtas nedidelei arba vidutiniai įmonei bei ūkiui.
 
Įrengimas ypač tinka mažoms gamybos apimtims ir yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anotuoto aliuminio. Visos pagrindinės pavaros yra mechaninės, tokiu būdu garantuojamas didelis tikslumas pakavimo proceso metu ir nepaprastas lengvumas naudojant ir prižiūrint įrengimą.
 
FILL SEAL 2500 gali atlikti iki 2500 ciklų per valandą. Žinoma, kad našumas gali kisti, dėl  produktų savybių ir pageidaujamo pripildymo tūrio. Įrengimas sukurtas pakuoti skystus ir tirštus produktus, tokius kaip pieną, jogurtą, grietinę, sūrį, sviestą, margariną, medų, džemą, padažą, sriubą ir panašius, į išformuotus indelius ir konteinerius iš PS, PP, PET, Aliuminio ar popieriaus.
 
FS 2500 modelis gali būti dviejų versijų: standartinė versija gali dirbti su pagamintais dangteliais; antroji versija dirba su plėvele iš rulono. Pastaruoju atveju mašina gali būti aprūpinta Printed Top Web sistema, kuri teisingai centruoja plėvelę su spauda ant indelio.
 
Šis užpildymo/užlydimo įrengimas gali pakuoti po vieną indelį per ciklą. Įrengimas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir anoduoto aliuminio. Visi pagrindiniai judesiai atliekami krumpliaračių pagalba, bei yra valdomi mikro procesoriaus. Įrenginio greitis kontroliuojamas inverterio pagalba. Tiek valymas, tiek aptarnavimas yra labai paprasti. FS2500 papildomai gali būti aprūpinta priedais: didelio kiekio indelių dėtuve, pildymo sistema su automatiniu plovimu (CIP), dangtelių uždėjimo sistema, DOSATRONIC versija su automatiniu pildymo įrangos reguliavimu, bei kitais.